DSpace Інституційний репозитарій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
 

iRKNEU >
Інститут інформаційних технологій в економіці >
Кафедра комп'ютерної математики та інформаційної безпеки >

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/7066

Назва: Optimal condition of income a company modeled discrete equations with Markovian coefficients
Автори: Dzhalladova, Irada
Bunimovich, Svetlana
Pinelas, Sandra
Ruzickova, Miroslava
Дата збереження: 2015-05-14T08:27:23Z
Дата публікації: 2-жов-2013
Видавець: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Бібліографічний опис: Dzhalladova I. Optimal condition of income a company modeled discrete equations with Markovian coefficients / Irada Dzhalladova, Svetlana Bunimovich, Sandra Pinelas, Miroslava Ruzickova // Моделювання та інформаційні системи в економіці : зб. наук. пр. / М-во освіти і науки України, Держ. ВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана" ; відп. ред. В. К. Галіцин. – Київ : КНЕУ, 2013. – № 89. – С. 4-14.
Короткий огляд (реферат): The paper deals with a system of difference equations where coefficients depend on Markov chains. The functional equations for particular density and the moment equations for the system are derived and used in the investigation of mode stability of income a company. An application of the results is supported by two models.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.kneu.edu.ua/handle/2010/7066
Розташовується у колекціях:Випуск № 89
Кафедра комп'ютерної математики та інформаційної безпеки

Файли цього матеріалу:

Файл Опис РозмірФормат
Dzhalladova.pdf336,12 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити

Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

 

Програмне забезпечення DSpace Авторські права © 2002-2005 Массачусетський технологічний інститут та Х’юлет Пакард - Зворотний зв’язок